вівторок, 17 вересня 2024 р.

Eddy

👨‍🏫 Інтеграція Eddy з АІКОМ 2 дозволяє нам з довірою ставитися до е-журналів і до цифровізації загалом.
🔎 Дізнайтесь, як це зробити за допомогою нашої відеоінструкції на YouTube-каналі Eddy:

👉 https://www.youtube.com/watch?v=PwXrbyI80mI

Завжди на зв'язку з вами — наша служба підтримки, де ви отримаєте швидкі відповіді на будь-які запитання. Звертайтесь до нас через чат-бот або за телефонами:  
🔹️https://t.me/eddyschool_bot?start=6503fd47ac9a11ce3e0cb4d0

📞 +380 67 616 28 01  
📞 +380 63 025 98 01  
📞 +380 99 110 34 18  

Не забувайте стежити за всіма актуальними новинами та оновленнями від Eddy у наших спільнотах та соціальних мережах:  
🔸️ ОІС Eddy в Telegram
🔸️ ОІС Eddy у Viber
🔸️https://www.facebook.com/eddyplatforms
🔸️https://www.instagram.com/eddy.ois/

🫶 Разом ми створюємо сучасне, зручне та ефективне освітнє середовище! 🚀

Інструменти для вчителя

Шановні освітяни!
Ми дуже раді, що вам сподобався наш розділ "Інструменти вчителя" (http://vchymo.com/tools). Наприклад, наш "Календар вчителя"
 (https://vchymo.com/tools/calendar-teacher) вже подивились і завантажили більше 13 тисяч вчителів.
Також ми розробили новий інструмент "Розклад вчителя" (https://vchymo.com/tools/schedule-teacher). Він дозволяє сформувати свій розклад у вигляді зображення, яке потім можна роздрукувати у зручному розмірі і мати завжди під рукою (на столі, в гаманці,у чохлі смартфона тощо).
І нагадуємо ще про два наших інструмента:
- "Створення календарного плану" (https://vchymo.com/tools/calendar-plan). Налаштовуєте відповідні періоди, вказуєте дні уроків та набір тем, і одним кліком отримуєте готовий календарний план з проставленими датами, які можете одразу завантажити в вордовському форматі.
- "Створення журналу консультацій" (https://vchymo.com/tools/consultation-journal). Так само вказуєте період, дні і час консультацій, вводите набір тем і отримуєте готовий журнал консультацій.
З нетерпінням чекаємо ваших вражень і побажань.
Ласкаво просимо до нашої освітньої платформи - https://vchymo.com

пʼятниця, 13 вересня 2024 р.

Наш день

Якщо серед ваших знайомих є програмісти, швиденько вітайте їх зі святом! Сьогодні – День комп’ютерника та програміста.🥳 

Це неофіційне свято відзначається на 256-й день року – і невипадково: число 256 (тобто два у восьмому ступені) – це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта.🤔
 
До розробки багатьох електронних пристроїв, якими ми щодня користуємось, так чи так долучались фахівці з програмування. Важко сказати, яка ще професія настільки широко охоплює майже всі сфери людського життя.👩‍💻👨‍💻

А чи знали ви, що:

💻 Першу в історії людства програму для обчислювальної машини написала графиня Ада Августа Лавлейс, дочка славнозвісного англійського поета Джорджа Байрона, у 1843 році.  Програма вирішувала рівняння Бернуллі, яке виражає закон збереження енергії рухомої рідини. Саме на честь першої програмістки й названа універсальна мова програмування «Ада».
💻 Перший робочий програмований комп’ютер, перші програми до нього та першу мову програмування «Планкалкюль» створив німецький інженер Конрад Цузе у 1941 році. 
💻 Перший у континентальній Європі комп’ютер створили в Україні у 1951 році. Так, перша ЕОМ називалась Малою електронною обчислюваною машиною і нараховувала 6 000 електронних ламп. Уявіть лишень: техніка ледь вмістилась у лівому крилі гуртожитку у селищі Феофанія, яке знаходиться у 10 км від Києва.

Вітаємо усіх комп’ютерників і програмістів зі святом!❤️